PLAJ HAVUZ & AQUAPARK
İNCE KUM PLAJI VE GENİŞ HAVUZLAR
PLAJ HAVUZ & AQUAPARK
PLAJ HAVUZ & AQUAPARK
İNCE KUM PLAJI VE GENİŞ HAVUZLAR

PLAJ

Masmavi ve tertemiz Akdeniz sularının Kıbrıs’ın saklı koylarıyla buluştuğu Bafra’nın yeni yıldızı Concorde Luxury Resort’ta ailenizin unutamayacağı bir deneyim için sizleri bekliyor.

HAVUZLAR

Açık ve kapalı olarak toplamda 8,340 m2’lik geniş havuzlarımızda ve Aquaparkımızda ailenizle birlikte tatil keyfini doyasıya yaşayacaksınız!

Heyecan ve Eğlenceyi Doruklarda Yaşatan Dev Su Dünyası

Yazın en serinletici eğlencesi ile tatilinizi heyecan dolu bir serüvene dönüştürmeye hazır mısınız? Screamer, XTreme, Viper, Black Hole Slide, Anaconda, Boomerango ve Space Holl! Tam 7 farklı su kaydırağında adrenalinin her çeşidini doyasıya yaşayıp eğlenceyi her hücrenizde hissedeceğiniz unutulmaz bir tatil Concorde Luxury Resort Aquapark’ta sizi bekliyor!

PAVİLYONLAR

Her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında sahilde ve iskelede ücretli olarak pavilyon servisi verilmektedir. Pavilyon rezervasyonları bir gün öncesinden Misafir İlişkileri Departmanı tarafından alınmaktadır. Günlük olarak misafirlerimize kiralanan plaj ve havuz pavilyonlarımızda gün içinde ücretsiz meyve ve minibar ikramları olup, diğer tüm harcamalar ücretlidir.