SPOR AKTİVİTELERİ
SPOR & EĞLENCE
GERÇEK BİR RESORT DENEYİMİ
SPOR & EĞLENCE
GERÇEK BİR RESORT DENEYİMİ

TENİS

Otelimizde 3 adet tenis kortu bulunmaktadır. Tenis raketi, topu ve kort rezervasyonu için tenis kortu yanındaki Tenis Ofisinden hizmet alabilir, özel tenis dersleri için Tenis hocamız ile görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde tenis sahası ışıklandırması ücrete tabidir.

SU SPORLARI

Jet Ski, Parasailing, Su Kayağı, Wakeboard, Kneeboard, Banana, Ringo, Flying Fish, Rent Boat, Tekne Gezileri, Katamaran (kullanmak için sertifika zorunludur) ücrete tabidir. Tüm motorlu su sporları faaliyetleri rezervasyona tabidir.

DALIŞ OKULU

Sizleri profesyonel dalgıçlarımız eşliğinde denizlerin altındaki sihirli dünyaya davet ediyoruz. Yaz döneminde dalgıçlarımız eşliğinde dalış dersleri alabilir veya dalış ve şnorkel turlarına katılarak tatilinizi renklendirebilirsiniz. Dalış okulumuzda eğitimler sonrası dalış sertifikası verilmektedir.

Eğer sertifikanız var ise size uygun dalış programı için profesyonel dalgıçlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

* Dalış dersleri ek ücrete tabidir.

ÖZEL DERSLER

Katamaran, Rüzgâr Sörfü dersleri ve lisansları, Su Kayağı, Wakeboard dersleri su sporları ekibimiz tarafından verilmektedir. 

Tüm özel dersler ücretlidir.