PLAJ & HAVUZ
PLAJ & HAVUZ
İNCE KUM PLAJI VE GENİŞ HAVUZLAR
PLAJ & HAVUZ
İNCE KUM PLAJI VE GENİŞ HAVUZLAR

PLAJ

Otelimizin plajı Antalya’nın mavi bayraklı ve ince kumlu ünlü Lara sahilinde olup ailenizin tüm bireylerinin rahatlıkla güneşlenip keyfini çıkarabileceği şezlong ve pavilyonlara sahiptir. Plajın ince kumlu yapısı çocuklarınızın deniz keyfini plajda kum keyfiyle birleştirmesini sağlayacak.

Sahil Keyfi…
Concorde De LuxeResort’un muhteşem sahilinde tatilin tadını çıkarırken, güleryüzlü personelleriyle Concorde Beach Team her zaman yanınızda… Deniz ve güneşin keyfini iskeledeki barımızda yaşarken özel kokteyllerimiz ve içecek alternatiflerimiz sizlere eşlik edecek.
Yenilenen pavilyonlarımız ve hizmet kalitemiz ile sizleri konforlu bir tatile davet ediyoruz.
Yemyeşil bahçemizde size özel hazırlanmış okuma köşelerinde kitap okuyabilir, palmiye ağaçların altında hamak keyfi yapabilirsiniz.

HAVUZLAR

Açık ve kapalı olarak toplamda 3,214 m2’lik geniş havuzlarımızda ailenizle birlikte tatil keyfini doyasıya yaşayacaksınız!

Dış alanda bulunan Kaydırak Havuzu ve Kapalı Havuzumuz ısıtmalıdır. Isıtmalı Havuzlarımız 1 Kasım – 1 Mayıs arasında hizmetinizdedir (Bu dönemde Kaydıraklar hizmet vermemektedir). Relax Pool 16+ yaş üzeri misafirler için kullanıma açıktır.

PAVİLYONLAR

Her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında sahilde ve havuz başında ücretli olarak pavilyon servisi verilmektedir. Pavilyon rezervasyonları bir gün öncesinden alınmaktadır. Günlük olarak misafirlerimize kiralanan plaj ve havuz pavilyonlarımızda gün içinde ücretsiz meyve ve minibar ikramları olup, diğer tüm harcamalar ücretlidir.