SPA & WELLNESS
SPA & WELLNESS
RUH VE BEDENİN MÜKEMMEL UYUMU
SPA & WELLNESS
RUH VE BEDENİN MÜKEMMEL UYUMU

“Günü Yaşa! Yaşadığın sürece mutlu ol, günün tadını çıkar, dolu dolu yaşa, elinde olanı en iyi şekilde değerlendir. Gerçekte her şey için tahmin ettiğinden çok daha geç kalmışsındır.”
- Quintus Horatius Flaccus (M.Ö. 65)

Toplam 4.000 m² alan üzerine kurulan iki katlı Carpe Diem Spa, en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, içerisinde buhar banyosu, jakuzi, masaj yatağı ve dinlenme yatağı bulunan, çiftler için tasarlanmış özel Spa Süiti, sessiz ve huzurlu atmosferi ile beden, zihin, ruh bütünlüğünüzü yeniden sağlayacak.

Masaj terapileri, SPA bakımları, Türk hamamında geleneksel kese ve köpük uygulamaları, dünyaca ünlü markalar ile yapılan yüz ve vücut uygulamalarının bütünleyici etkisini Spa Cafe’de çayınızı içerek yada özel Spa bahçesinde dinlenerek tamamlayabilirsiniz.  Carpe Diem Spa’nın profesyonel kadrosu tarafından kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak programlar ve bakımlar sayesinde canlanın, yenilenin ve kendinizi şımartmanın keyfini çıkartın.

Carpe Diem SPA’da geniş masaj ve terapi seçeneklerinin yanısıra güzelliğinize ve sağlığınıza katkıda bulunacak organik sertifikalı, hayvanlar üzerinde test edilmemiş, doğaya saygılı ve geri dönüştürülebilir ambalajların kullanıldığı ürünleri SPA Butik’te bulacaksınız.

SPA HİZMETLERİ

Menu
Masaj

Klasik, Uzakdoğu ve terapi masajlarıyla bedeninizi rahatlatırken ruhunuzu arındırın.

Türk Hamamı

Siz sadece uzanın ve rahatlayın. Sıcaklık, su, sabun köpüğü ve hünerli ellerin katıldığı geleneksel bir törenle buluşmaya hazır olun

Saray Banyosu

Ayrıcalıklı hizmetiyle, sultanlara layık bir ortamda bedeninizi ve ruhunuzu şımartın.

Sauna Buhar Odası

Vücudunuz ve zihniniz tazelenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Vitamin Bar

SPA veya Fitness Center’dan sonra tazelenmek için taze sıkılmış meyve sularımızın tadına bakın.

Havuzlar

Açık, kapalı ve hydro havuzlarımızda geçirdiğiniz keyifli anları unutamayacaksınız..

SPA Butik

Spa butiğimizde dünyanın tanınmış bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Konusunda eğitimli profesyonel estetisyenlerimiz sizin doğru ürünü bulmanızda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Binbir Gece Suite

İçerisinde buhar banyosu, jakuzi, masaj yatağı ve dinlenme yatağı bulunan çiftler için dizayn edilmiş özel tasarım Spa Süitidir. SPA tecrübesinin yeniden yorumlandığı bu özel mekanda 1001 Gece masallarını yaşarken kendinizi duyuların sonsuzluğuna bırakın

FITNESS MERKEZİ

Carpe Diem Spa’nın ikinci katında yer alan Fitness Center geniş ekipman seçeneği ile Siz değerli misafirlerimize 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fitness salonunda bulunan fitness hocamız egzersizler konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

VİTAMİN BAR

SPA veya Fitness Center’dan sonra tazelenmek için taze sıkılmış meyve sularımızın tadına bakın.