SPA & WELLNESS
SPA & WELLNESS
SENTIRE'DE SPA KEYFİ
SPA & WELLNESS
SENTIRE'DE SPA KEYFİ

Concorde Tower bünyesinde kurulan Sentire SPA merkezimiz sizi eşsiz bir dünyaya taşıyor. Spa Merkezimizde en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, muhteşem bakımları, sessiz ve huzurlu atmosferi, holistik felsefesi ile beden, zihin ve ruh bütünlüğünüzü yeniden sağlayacak.

Masaj terapileri, Spa bakımları, Türk hamamında geleneksel kese ve köpük uygulamaları, dünyaca ünlü markalar ile yapılan yüz ve vücut uygulamalarının bütünleyici etkisini özel spa bahçesinde dinlenerek tamamlayabilirsiniz.

Spa Merkezimizin profesyonel kadrosu tarafından kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak programlar ve bakımlar sayesinde canlanın, yenilenin ve kendinizi şımartmanın keyfni çıkartın.

SPA HİZMETLERİ

Geleneksel Türk Hamamı

.

Buhar Banyosu

.

Sauna

.

Yüz ve vücut bakımı odaları

.

De Luxe masaj odaları

.

Thai Masajı

Geleneksel Thai masajı kurallarına göre dizayn edilen özel bakım odası

De Luxe manikür ve pedikür odası

.

Spa bahçesinde yer alan özel Uzakdoğu masaj evi

.

SPA Süit

Vip Bakım Odaları içerisinde buhar banyosu, jakuzi, masaj yatağı ve dinlenme yatağı bulunan çiftler için dizayn edilmiş özel tasarım Spa Süiti

BE FIT FITNESS

Sentire Spa’da yer alan Be Fit Fitness Center 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Antrenman esnasında spor ayakkabı ve spor kıyafet giyilmelidir. Fitness Merkezimizi 16 yaş üzeri misafirlerimiz kullanabilmektedir.

ISITMALI HAVUZLAR

Kapalı ısıtmalı havuzumuz tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır.